O nás

NÁKUPEM U NÁS NEPROHLOUPÍTE ! ! !

Dovolte, abych se Vám představil. Jmenuji se Alan Hunyadi a disponuji dlouholetými zkušenostmi v oboru „řeznictví/uzenářství“. Po řadu let jsem pracoval, coby zaměstnanec, u některých řezníků a uzenářů a nabýval cenné zkušenosti a informace. Po celou tu dobu jsem snil o podobném záměru, a sice otevření vlastní provozovny s uzeninami a lahůdkami.
Cesta k realizaci mého snu byla dlouhá a mnohdy nelehká, ale v roce 2004 se mi tento sen konečně uskutečnil. Otevřel jsem si vlastní provozovnu na chodovském sídlišti v Praze 4.
Nabízíme zde široký sortiment uzenin a lahůdek od renomovaných dodavatelů a výrobců, mražených výrobků a různého doplňkového zboží, jako například denně čerstvé pečivo, káva, či chlazené nápoje. Naše uzeniny jsou vždy čerstvé a skvěle chutnají. Důkazem toho je úspěšný rok 2005 a ohlasy našich spokojených zákazníků. Pro mě osobně je cílem každodenní spokojenost našich zákazníků s našim nabízeným sortimentem, vstřícnost personálu, ochota poradit a umožnit našemu zákazníkovi, aby si vychutnal vždy čerstvé a lahodné uzeniny od nás každý den.
V listopadu roku 2016 jsme naši prodejnu rozšířili o úsek s čerstvým masem z českých jatek Potěhy. Tento úsek prodejny má pod svými křídly můj dlouholetý kamarád z učení,pan Josef Kundrt.
Přijďte i vy se přesvědčit o kvalitách našeho zboží a nezapomeňte, že nákupem u nás neprohloupíte!